Ana sayfa Yönetici Asistanlığı Kursu Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara Altındağ

Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara Altındağ

185
0
PAYLAŞ

Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara Altındağ
444 33 07 – 0 (530) 304 98 98
Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Profesyonel firmalarda Yönetici Asistanlığı alanında iş arıyorsanız Akademi Dünyası Eğitim merkezi sayesinde Yeni Bir MESLEK Yeni Bir Kariyer seni bekliyor…Akademi dünyası eğitim merkezi Yönetici Asistanlığı Sertifika Programını örgün ve uzaktan eğitim seçenekleri ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara Altındağ Eğitim İçeriği ?
Eğitime katılanlar, iş hayatındaki kılık kıyafet, protokol kuralları ve davranış kurallarını öğrenirken aynı zamanda eğitim sonuna kadar, ofise hakim olmayı ve süreci etkin şekilde takip etmeyi öğrenecektir. Eğitimde başarılı olanlar mükemmel bir iletişim becerisine sahip olacaktır. İnsiyatif alma ve karar verme yetenekleri gelişecektir. Yönetici asistanlığına ilişkin bilgisayar programları hakkında güncel bilgilere sahip olur.

Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara Altındağ Eğitimin Konu Başlıkları
* Sekreter nedir? Çeşitleri nelerdir? Yönetici Asistanlığı nedir?
* Sekreter ya da yönetici asistanları nasıl giyinmeli, kendinde nelere dikkat etmeli ve nasıl davranmalıdır?
* Stres yönetimi, kriz yönetimi, zaman yönetimi nedir?
* Dosyalama Sistemleri nelerdir?
* Protokol Kuralları nelerdir?

Yönetici Asistanlığı mesleğini destekleyici diğer eğitim konularında danışmanlarımız sizi yönlendirecektir.

Ankara Merkez Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Akyurt Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Altındağ Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Ayaş Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Balâ Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı , Ankara Çankaya Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Çubuk Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Elmadağ Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı 

Eğer sertifikanız yoksa Akademi Dünyası Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Ankara eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.
Eğitim hakkında detaylı bilgi için;
http://meslekkursu.akademidunyasi.com.tr/egitim-105-yonetici-asistanligi-kursu.aspx
tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz eğitim detayının altındaki  bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

 

Çok yoğun çalışıyor ve kursa vakit ayıramayacak durumdaysanız Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde eğitimi tamalayarak Uzaktan Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı Sertisikasını Milli Eğitim Onaylı kurumumuzdan alabilirsiniz.

Eğitimi 9 Taksit ile satın almak için;

https://akademiuzem.com/meslek-kursu/ust-duzey-yonetici-asistanligi
adresini ziyaret edilirsiniz

_____________________________________________________

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “meslekburda-aistan” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

_____________________________________________________

 

İnsan Kaynakları ile ilgili İş İlanları Ankara Altındağ iş fırsatlarından haberdar olabilmek için http://iskoloji.com/bireysel_kayit.aspx
adresini ziyaret ederek Profesyonel CV oluşturabilirsiniz.

Size En yakın yetkili İnsan Kaynakları kursunun nerede olduğunu öğrenmek için www.egitimbizde.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Etimesgut Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Gölbaşı Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Kalecik Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Kahraman Kazan Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Keçiören Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı , Ankara Mamak Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Pursaklar Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Sincan Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Yenimahalle Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Beypazarı Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı , Ankara Çamlıdere Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Evren Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Güdül Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı  ,Ankara Haymana Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Kızılcahamam Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Nallıhan Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı ,Ankara Polatlı Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı , Ankara Şereflikoçhisar Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here