Ana sayfa İnsan Kaynakları Kursu İnsan Kaynakları Meb Kursu Balıkesir

İnsan Kaynakları Meb Kursu Balıkesir

328
0
PAYLAŞ

İnsan Kaynakları Meb Kursu Balıkesir
Profesyonel firmalarda iş arıyorsanız ve hangi mesleği yapacağınızı düşünüyorsanız Akademi Dünyası Eğitim merkezi sayesinde Yeni Bir MESLEK Yeni Bir Kariyer seni bekliyor….

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim İçeriği
?
* Yasal Mevzuat, Özlük Isleri ve Bordrolama
* IseGiris / ÇikisIslemleri, Bordro Yapma, SGK Yapilacak Yasal Bildirimler, Bölge Çalisma, MüdürlügüneYapilacak Yasal Bildirimler, Türkiye Is Kurumuna Yapilacak Yasal Bildirimler, Bölge Kolluk Kuvvetlerine Yapilacak Yasal Bildirimler, Yabanci Personel Istihdami.
* InsanKaynaklari Yönetimi meslek detayları
* Is Analizi, Personel Seçme Yerlestirme, Performans Yönetimi, Egitim Planlama, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Bütçe.

İnsan Kaynakları Meb Kursu Balıkesir Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikanız yoksa Akademi Dünyası uzaktan eğitim merkezi  sayesinde SERTİFİKANIZI mutlaka alınız…. Eğitime katıldıktan sonra başararak hayallerinize ulaşacaksınız.

 

Eğer sertifikanız yoksa Akademi Dünyası Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi kursları eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitim hakkında detaylı bilgi için http://meslekkursu.akademidunyasi.com.tr/egitim-34-insan-kaynaklari-kursu.aspx tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

 

Çok yoğun çalışıyor ve kursa vakit ayıramayacak durumdaysanız Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde eğitimi tamalayarak Uzaktan Eğitim İnsan Kaynakları Sertisikasını Milli Eğitim Onaylı kurumumuzdan alabilirsiniz.

Eğitimi 9 Taksit ile satın almak için https://akademiuzem.com/meslek-kursu/insan-kaynaklari adresini ziyaret edilirsiniz

_____________________________________________________

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “MESLEKEVİ-İKY” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Balıkesir Merkez İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Ayvalık İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Balya İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Bandırma İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Bigadiç İnsan Kaynakları Meb Kursu , Balıkesir Burhaniye İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Dursunbey İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Edremit İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Erdek İnsan Kaynakları Meb Kursu

_____________________________________________________

 

İnsan Kaynakları ile ilgili İş İlanları Balıkesir iş fırsatlarından haberdar olabilmek için http://iskoloji.com/bireysel_kayit.aspx adresini ziyaret ederek Profesyonel CV oluşturabilirsiniz.

Size En yakın yetkili İnsan Kaynakları kursununnerede olduğunu öğrenmek için www.egitimbizde.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ÇAĞRI MERKEZİMİZ  İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “MESLEKEVİ-İKY” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Balıkesir Gömeç İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Gönen İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Havran İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir İvrindi İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Kepsut İnsan Kaynakları Meb Kursu , Balıkesir Manyas İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Marmara İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Savaştepe İnsan Kaynakları Meb Kursu , Balıkesir Sındırgı İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Balıkesir Susurluk İnsan Kaynakları Meb Kursu 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here