Ana sayfa İnsan Kaynakları Kursu İnsan Kaynakları Meb Kursu Ankara Etimesgut

İnsan Kaynakları Meb Kursu Ankara Etimesgut

233
0
PAYLAŞ

İnsan Kaynakları Meb Kursu Ankara Etimesgut
Profesyonel firmalarda iş arıyorsanız ve hangi mesleği yapacağınızı düşünüyorsanız Akademi Dünyası Eğitim merkezi sayesinde Yeni Bir MESLEK Yeni Bir Kariyer seni bekliyor….

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim İçeriği
?
* Yasal Mevzuat, Özlük Isleri ve Bordrolama
* IseGiris / ÇikisIslemleri, Bordro Yapma, SGK Yapilacak Yasal Bildirimler, Bölge Çalisma, MüdürlügüneYapilacak Yasal Bildirimler, Türkiye Is Kurumuna Yapilacak Yasal Bildirimler, Bölge Kolluk Kuvvetlerine Yapilacak Yasal Bildirimler, Yabanci Personel Istihdami.
* InsanKaynaklari Yönetimi meslek detayları
* Is Analizi, Personel Seçme Yerlestirme, Performans Yönetimi, Egitim Planlama, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Bütçe.

İnsan Kaynakları Meb Kursu Ankara Etimesgut Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikanız yoksa Akademi Dünyası uzaktan eğitim merkezi  sayesinde SERTİFİKANIZI mutlaka alınız…. Eğitime katıldıktan sonra başararak hayallerinize ulaşacaksınız.

 

Eğer sertifikanız yoksa Akademi Dünyası Milli Eğitim Bakanlığı  onaylıİnsan Kaynakları Yönetimi kursları eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitim hakkında detaylı bilgi için http://meslekkursu.akademidunyasi.com.tr/egitim-34-insan-kaynaklari-kursu.aspx tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

 

Çok yoğun çalışıyor ve kursa vakit ayıramayacak durumdaysanız Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde eğitimi tamalayarak Uzaktan Eğitim İnsan Kaynakları Sertisikasını Milli Eğitim Onaylı kurumumuzdan alabilirsiniz.

Eğitimi 9 Taksit ile satın almak için https://akademiuzem.com/meslek-kursu/insan-kaynaklari adresini ziyaret edilirsiniz

_____________________________________________________

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “MESLEKEVİ-İKY” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Ankara Merkez İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Akyurt İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Altındağ İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Ayaş İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Balâ İnsan Kaynakları Meb Kursu , Ankara Çankaya İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Çubuk İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Elmadağ İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Etimesgut İnsan Kaynakları Meb Kursu

_____________________________________________________

 

İnsan Kaynakları ile ilgili İş İlanları Ankara Etimesgut iş fırsatlarından haberdar olabilmek için http://iskoloji.com/bireysel_kayit.aspx adresini ziyaret ederek Profesyonel CV oluşturabilirsiniz.

Size En yakınyetkili İnsan Kaynakları kursununnerede olduğunu öğrenmek için www.egitimbizde.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ÇAĞRI MERKEZİMİZ  İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “MESLEKEVİ-İKY” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Ankara Gölbaşı İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Kalecik İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Kahraman Kazan İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Keçiören İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Mamak İnsan Kaynakları Meb Kursu , Ankara Pursaklar İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Sincan İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Yenimahalle İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Beypazarı İnsan Kaynakları Meb Kursu,Ankara Çamlıdere İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Evren İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Güdül İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Haymana İnsan Kaynakları Meb Kursu,Ankara Kızılcahamam İnsan Kaynakları Meb Kursu ,Ankara Nallıhan İnsan Kaynakları Meb Kursu,Ankara Polatlı İnsan Kaynakları Meb Kursu,Ankara Şereflikoçhisar İnsan Kaynakları Meb Kursu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here