Ana sayfa Çocuk Gelişimi Kursu Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar

212
0
PAYLAŞ

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar – 0 530 304 9 98
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika İle Yeni Bir Kariyer Seni Bekliyor.

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Akademi Dünyası size yeni bir kariyer fırsatı sunuyor. Çocuk Bakım Elemanı kursunu tamamlayanlar; çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini, çocuğun yaşına uygun basit etkinlik malzemelerini hazırlama işlemlerini; öğretmen, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde yapma yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim hizmetini gerçekleştiren nitelikli kişidir. Sizde çocuklarla vakit geçirmeyi düşünüyorsanız bu meslek tam size göre…

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Kurs sonucunda başarılı kursiyerlere MEB onaylı kurs bitirme Sertifikası verilmektedir. Sertifika programı çocuk bakımı alanında hizmet veren kurum ve kuruluşlarda görev alacak olan yardımcı personelin yetiştirilmesi amacına uygun olarak tasarlanan eğitim modüllerinden oluşmaktadır.

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Çocuk gelişimi ve eğitimi kurumlarında görev alan bireyler okuryazar ve ya ilk okul mezunu ise bakıcı anne – abla (kurumların isteğine göre yardımcı öğretmen) , lise mezunu ise usta öğretici, Üniversite mezunu ise Uzman öğretici olarak görev almaktadırlar.

Akademi Dünyası Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Eğitim içeriği  Kurs temel olarak çocukların fiziksel, psiko-motor gelişim alanlarını takip edebilen, bilişsel gelişim ve dil gelişimi konusunda uygulamalar geliştirerek gelişimi destekleyebilen, sosyal gelişim, duygusal gelişim, ahlak gelişimi ve cinsel gelişim alanlarında bilgi sahibi, anne çocuk sağlığı, çocuk hastalıkları, aile planlaması konusunda çocuğu ve ailesini yönlendirebilen, görev aldığı eğitim kurumunda oyun etkinlikleri, oyun albümü, müzik etkinlikleri düzenleyebilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Akademi Dünyası Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı sertifika için eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitim hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayarak Bilgi talep formu doldurabilirsiniz.
http://meslekkursu.akademidunyasi.com.tr/egitim-35-cocuk-gelisimi-kursu.aspx tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

Çok yoğun çalışıyor ve kursa vakit ayıramayacak durumdaysanız Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde eğitimi tamamlayarak Uzaktan Eğitim Çocuk Gelişimi Kursu katılarak Milli Eğitim Onaylı Sertifika alabilirsiniz.

Eğitimi 9 Taksit ile satın almak için https://akademiuzem.com/meslek-kursu/cocuk-gelisimi adresini ziyaret edilirsiniz.

Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar İletişim Bilgileri
Ofis İletişim : 0(850) 333 00 07
7-24 İletişim Numaramız : 0 (530) 304 98 98
Mail Bilgi Adresi : info@akademidunyasi.com.tr
Whatsapp Danışma hattı : 0 (530) 304 98 98
(kısa mesaj olarak “MESLEKEVİ-ÇOCUK GELİŞİMİ” yazıp yollayın Eğitim danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır),

Afyonkarahisar Merkez Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Başmakçı Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Bayat Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Bolvadin Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Çay Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Çobanlar Çocuk Gelişimi Kursu,
Afyonkarahisar Dazkırı Çocuk Gelişimi Kursu,
Afyonkarahisar Dinar Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Emirdağ Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Hocalar Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar İhsaniye  Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar İscehisar Çocuk Gelişimi Kursu ,
Afyonkarahisar Kızılören Çocuk Gelişimi Kursu,
Afyonkarahisar Sandıklı Çocuk Gelişimi Kursu

Akademi Dünyası Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar ile ilgili İş İlanları Afyonkarahisar iş fırsatlarından haberdar olabilmek için;
http://iskoloji.com/bireysel_kayit.aspx
adresini ziyaret ederek Profesyonel CV oluşturabilirsiniz.

Akademi Dünyası Çocuk Gelişimi Kursu Afyonkarahisar Örnek videolarımızı incelemek için YOUTUBE kanalımıza ABONE olabilir ÜCRETSİZ eğitimlerden faydalanabilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCUvKYFn0BE_lvFkdNWAm8JA

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here